Tak, ako to Tvoja duša túži mať a chce 😉 … nechaj sa ňou viesť! Alebo fantázii sa medze nekladú.

Postup:

Krok 1: vyber si textil, farbu a veľkosť.

Krok 2: vyber si vzor/motív alebo vzory/motívy svoje vlastné 😉

Krok 3: výber textilu – veľkosť, jeho farbu, spolu so vzorom + jeho umiestnenie opíš do poznámky vo formulári – objednávka. Objednávku nám odošli. Prípadne pošli cez svoj mail, čo ti viac vyhovuje 🙂 .

Poznámka:  Možno ťa oslovilo viac vzorov a nevieš sa rozhodnúť, ktorý si dať vyšiť 🙂 … Aj to sa stáva! Napíš nám cez Kontaktný formulár a my Ti radi pomôžeme vybrať 😉 . Nezabudni nám napísať do správy, na ktorú farbu trička by bol vzor vyšívaný.

Návrh trička

Ak máš záujem o návrh trička, ktoré by si mal/a rád/a vyšité, tak nám tiež pokojne napíš, alebo zavolaj 😉 . Vyber si farbu trička, veľkosť trička, motív/y, veľkosť a farbu motívu/ov, umiestnenie – na stred, na srdce, na rukáv alebo na chrbát. Návrh Ti potom pošleme na mail na schválenie.

Aká bude cena?

To záleží od toho, či už tú výšivku máme hotovú a treba ju len mierne upraviť – prípadne k nej niečo pridať, alebo ju musíme celú programovo pripraviť.

Výšivka na vlastný textil

Áno, aj to sa dá. Napr. ak si ideš dať ušiť svoje vlastné šaty, blúzku, sukňu, či košeľu. Stačí nám zaslať odstrihnutý diel pred jeho zošitím. Zrejme budeme musieť výšivku programovo upraviť, tak aj tu počítaj s miernym poplatkom.

Ak ti môžeme poradiť 😉 , najlepšie látky na výšivku sú ľan a bavlna – sú pevné, držia tvar. Samozrejme sa aj elastická látka dá vyšiť, ale nebude to vyzerať prirodzene. Výšivka sa vyšívaním spevňuje a nebude elastická.