Akým spôsobom môžeš zaplatiť za objednávku?

V Slovienke možno uhradiť objednávku nasledovnými spôsobom:

1.Prevodom na účet – pri platbe prevodom na náš účet, je dôležité správne vyplniť naše bankové údaje, sumu objednávky, ako aj variabilný symbol. Variabilným symbolom je číslo tvojej objednávky. Prosíme, skontroluj si, či máš všetko vyplnené, aby sme predišli prípadným komplikáciám. Pri tomto spôsobe platby je objednávka zaradená do výroby až po pripísaní financií na náš účet, čo môže trvať až 2 pracovné dni. Ak potrebuješ mať objednávku zaradenú do výroby rýchlejšie, prosíme pošli nám potvrdenie o úhrade na e-mail: info@slovienka.sk

2.Dobierkou – ktorú zaplatíš pri prevzatí. Tvoju objednávku Ti pošleme cez Slovenskú poštu. K cene tovaru Ti bude započítané balné 0,10 eur a poštovné v rámci Slovenska (od 1.5.2021 zmena cenníku Slovenskej pošty), a to 3,80 eur pri hmotnosti do 500g a 4,50 eur od 500g do 1kg Objednaný tovar posielame dobierkou. Samozrejme, že cena pošty bude upravená, ak vami vybraná cena pošty nebude zodpovedať váhe objednaného tovaru. Pri objednávke do zahraničia sa k cene tovaru pripočítava poštovné. 

Poznámka k dobierke: pri objednávke nad 40 eur prosíme, aby si použil spôsob zaplatenia objednávky a to Prevodom na účet (viac o tom si prečítaš v bode 1).

3.Osobný odber – Bratislava –  momentálne zrušený na neurčito – po mailovom, alebo telefonickom dohovore so mnou si dohodneš deň, čas a budeš vítaný/á 🙂 .