NATURA SIBERICA vytvorila ďalšiu zaujímavú kozmetickú radu TUVA SIBERICA.

🌱Často si ani neuvedomujeme, čo všetko odzrkadľuje napr. naša pleť. Stres, únavu, vysoké pracovné tempo či znečistenie ovzdušia. To je len niekoľko z faktorov, ktoré na našu pleť, telo, ba dokonca aj vlasy negatívne vplývajú.

Tuva Siberica - Hydratacny telovy krem-slovienka.sk

Kľúčom k zdravej a krásnej pleti, celého tela, je pravidelné používanie kozmetickej starostlivosti, ktorá stimuluje hĺbkovú obnovu kože a zároveň chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi.

Tuva Siberica-Osviezujuci sprchovy gel Mongolsky caj-slovienka.sk

TUVA SIBERICA čistá prírodná kozmetika, inšpirovaná regiónom Tuva, ktorý sa rozlieha na divokom juhu Ruska, medzi Altajom, Buratia, Mongolskom a Čínou. Teplota sa bežne v regióne pohybuje od -45°C do +35°C.

❄☀

Táto odľahlá oblasť rozmanitosti Tuva je domovom najextrémnejších rozsahov prírodných zón, od púšte po tundru. Stovky jazier, niektoré so slanými vodami, sú bohaté na liečivé bahno.

Niet divu, že flóra Tuvy je obdarená mimoriadnou silou, ktorú pre vás využíva prírodná kozmetika Tuva, ktorú nájdeš   TUVA SIBERICA.

Tvoja Slovienka


0 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.