Milí moji 😊 , hovorí vám niečo Natura Siberica? … Áno, alebo nie? Nevadí. Rada vám niečo o nej prezradím 😉 .

natura-siberica-slovienka.sk

Moja cesta k prírodnej kozmetike

Ide o prírodnú kozmetiku, ktorá mi tak trochu zmenila život. Pokojne môžem napísať, že aj celej mojej rodine (každý sme si v nej našli niečo). Samozrejme tým myslím príjemnom slova význame.  Vysvetlím 😊 … Je to už naozaj nejaký ten rok, čo som vymenila chemické krémy za prírodné (aj tak nie sú to, čo o nich hovoria, a trvalo mi niekedy aj pol roka, kým som malý krém minula, ktorý ma že vraj žena minúť za 3 mesiace). Nie preto, že prišiel zrazu veľký „boom“ a teraz všetko mením, lebo … Nie. U mňa je to tak, že vnímam, počúvam svoje vnútro a keď cítim, že chcem zmenu, tak ju urobím!

A presne to bolo aj teraz tak.

flora-siberica-banner-slovienka.sk

Natura Siberica

Chcela som ešte väčšiu zmenu a tá prišla 😀 … Tú kozmetiku, ktorú som používala bola dobrá, ale chcela som ešte niečo lepšie. Žienky vy mi určite rozumiete 😉. A netrvalo dlho a objavila som – resp. ona si našla mňa – kozmetiku Natura Siberica. Voňavá, kvalitná, zdravá a hlavne prírodná zo SibíraĎalekého Východu. Áno, dobre čítate! Ide o prírodnú kozmetiku, ktorá poskytuje prírodné produkty vyrobené z divo rastúcich sibírskych rastlín, bylín a Ďalekého Východu, kde sú zachované chránené územia s unikátnou, jedinečnou flórou. Rastliny tam rastú prirodzene, voľne a vo veľkom množstve. A teraz si predstavte, ako sú tieto rastlinky zvyknuté neustále bojovať o svoj život v týchto drsných klimatických podmienkach.

Nádhera a obdiv, že? A toto som objavila.

natura-siberica-panska-kozmetika-slovienka.sk

Veľká výhoda v tejto kozmetike je, že je zameraná na starostlivosť o celé telo. Ponúka širokú škálu výrobkov pre ženy, mužov, ale aj pre deti už od narodenia.

 

detska kozmetika-little siberica-natura-siberica-slovienka.sk

Cédrový olej a jeho využitie v kozmetike

Ešte jedna vec, ktorá ma presvedčila, že túto kozmetiku si kúpim a budem používať je, že Natura Siberica používa surový cédrový olej, ako základ vo svojich všetkých výrobkoch. Taká malá pikoška pre vás 😊 , najsilnejšie ozdravné účinky vykazuje práve céder sibírsky a najväčšia zásoba tohoto druhu je v Rusku.

Takže čo na záver napísať … Možno už aj nič 😀 . Určite ste zvedaví a chcete už pozerať, klikať, prípadne si vybrať, čo by ste ako prvé skúsili. Všetko nájdete TU.

Tvoja Slovienka

Fotka babätka: zdroj internet

 

O spoločnosti NATURA SIBERICA:

Spoločnosť NATURA SIBERICA má svoje sídlo v Moskve v Rusku.

Má svoje územia o ktoré sa stará a zbiera tam tieto rastliny. Pri zbere a spracovaní dbá na to, aby sa vedela využiť zdravá sila a čistá energia týchto bylín pre zdravie a krásu. Preto sa používa len minimum umelých prísad a využívajú sa najmodernejšie technológie. Všetky etapy výroby sa prísne kontrolujú! Vďaka tomuto prístupu byliny maximálne dávajú zo seba to najlepšie.

V laboratóriach študujú ich jedinečné vlastnosti, aby dosiahli maximálny účinok. Tvorcovia kozmetiky Natura Siberica vykonávajú výskumné expedície pri hľadaní najlepších ingrediencií na starostlivosť o pleť, vlasy, resp. celé telo. Ich výrobky spĺňajú európske normy kvality kvalitnej prírodnej kozmetiky, čo potvrdzuje rad prestížnych certifikátov (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica nie je len prírodná kozmetika a nie len kozmetika na báze byliniek. Ide o prvú ruskú certifikovanú prírodnú kozmetiku.

Ponuka kozmetických výrobkov Natura Siberica je naozaj široká a stále svoje produkty postupne rozširujú, skvalitňujú.


0 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.